we speak English as well

Dobór i montaż nowych kotłów gazowych

Decyzja o inwestycji w nowy dom lub mieszkanie nie jest łatwą sprawą. Szereg podejmowanych decyzji  na pierwszych etapach mają swoje konsekwencje przez najbliższe 5 lub nawet ponad 10 lat. Waga tych decyzji też jest trudna do wyskalowania, ponieważ często inwestorom brak punktu odniesienia albo doświadczenia. Wbrew pozorom najważniejsze decyzje odnoszą się często do bardzo zaawansowanych technicznie zagadnień.

Dobór kotłów gazowych

Wybór i dopasowanie odpowiedniego źródła ciepła jest według wielu ludzi jedną z najtrudniejszych decyzji inwestycyjnych. Po pierwsze nie jest to zwykle mały koszt jednorazowy, a po drugie typ ogrzewania powinien być maksymalnie dopasowany do potrzeb użytkowników i stylu ich życia. Eksperci zatrudnieni przez producentów urządzeń grzewczych statystycznie sprawdzili i naukowo udowodnili, że nawet 70% kosztów rocznych za energię jest związana z  wytworzeniem ciepła potrzebnego do centralnego ogrzewania i do przygotowaniem ciepłej wody użytkowej. To oznacza, że optymalny dobór techniki grzewczej dopasowany do obecnych i przyszłych potrzeb danych domowników jest kluczowym wyzwaniem dla inwestorów.

Montaż kotłów gazowych

Dlatego warto skorzystać z profesjonale doradztwa techników GAZEKO. Zajmiemy się sprawą doboru, sprzedaży i montażu źródła ciepła od A do Z. Współpracujemy z tylko renomowanymi producentami takimi jak Viessmann, Vaillant, Saunier Duval, Junkers, Ariston, Termet  i wykorzystujemy materiały tylko wysokiej jakości ze sprawdzonych źródeł. Jesteśmy otwarci na osobiste spotkania z klientami i nie boimy wyzwań.